Про компанію

ТОВ "ИНПУК" входить до групи компаній "PUK" і є ексклюзивним представником в Україні німецької компанії - одного з європейських лідерів у виробництві несних конструкцій кабельних систем.

Фирма "PUK - WERKE KG" є незалежним приватним підприємством, яке представляє кращі традиції середнього німецького бізнесу. Завдяки безперервному розвитку річний доход групи складає не менше 140 мільйонів євро. Більше 800 співробітників в країнах Європи зайняті розробкою, виробництвом, реалізацією і монтажем продукції "PUK - WERKE KG".

Фірма позиціонує себе як підприємство, для якого орієнтація на клієнта, сервіс і гнучкість мають пріоритетне значення. Фірма представлена у багатьох європейських країнах своїми дилерськими організаціями або партнерами. Вже з 2007 р. фірма може пропонувати свою продукцію із складів в Росії, Білорусі і Україні.
 
 

Види діяльності

ТОВ "ИНПУК" надає в Україні повний спектр послуг німецького виробника і пропонує професійне конструювання, монтаж і реалізацію усього асортименту елементів, розроблених і виготовлених фахівцями PUK, - Werke KG, - кабельні лотки(сіткові, суцільні, перфоровані, вертикальні, сходового типу і що самонесущие, суднові і тому подібне), хомути, прокладення для кабелю, консолі, стойки консолей, стельові підвіси, а також усі необхідні аксесуари.Фахівцями PUK - Werke KG розроблені унікальні системи для прокладення кабелів під підлогою, на одному з ним рівні і безлоточным способом. Запатентовані рішення спрощують монтаж таких систем і розширюють діапазон їх застосування. Консультації і конструированиеНаши співробітники є фахівцями з глибокими технічними знаннями.Вони супроводжуватимуть Ваш проект від стадії вибору і ухвалення рішень, і до обслуговування вже працюючих кабельних систем.ПроизводствоПроизводство продукції PUK - WERKE відбувається на 2-х сучасних заводах у Берліні і Шейнэггене(Айфель) з виробничими площами більш ніж 30000 м2.Такі потужності дають нам можливість виготовляти не лише кабельні лотки, металеві короби, сітки(дротяні лотки), лотки сходового типу, кабельросты, але і усі потрібні елементи лоткової системи, що несуть і кріпильні, в цілому, а саме: консолі, стойки консолей, хомути, затиски, кабельні прокладення.Саме це, разом з власними лініями цинкування, сприяє забезпеченню знаменитої німецької якості кабельних систем PUK - WERKE.ПоставкиМы розуміємо, наскільки важливими є для Вас, а також і для дотримання графіку монтажних робіт, постачання матеріалів в найкоротші терміни. Наявність складів і близькість виробничих баз забезпечує оперативне постачання продукції на Ваші будівельні або складські площі.МонтажКвалифицированные фахівці можуть в стислі терміни провести монтаж комплексних проектів з високими технічними вимогами при будь-яких рівнях складності.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Инпук, ООО
(основний офіс)

79060, Україна, Київська, Киев, Львов, ул. Ш.Руставелли 39, офис 41, ул. Научная 7Б, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create